मालिका–४ को वडा अध्यक्षमा कांग्रेसका भेजेन्द्रमान पुन बिजयी

म्याग्दी। म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका वडा नम्बर ४ को वडा अध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका भेजेन्द्रमान पुन बिजयी हुनुभएको छ । शनिबार बेलुकी सम्पन्न वडा नम्बर ४ को मत परिणाम अनुसार वडा अध्यक्षका उम्मेदवार पुनले ४२९ मत प्राप्त गरि विजयी बन्नुभएको हो ।

उहाँका प्रतिस्पर्धी माओवादीका रेशम पुनले ३६८ ,एमालेका गोपाल कंडेलले २०७ र मंगोलका दलप्रसाद पुनले ६ मत प्राप्त गरेका छन् । निर्वाचन अधिकृतको कार्यालका अनुसार अध्यक्ष पुनको प्यानल नै बिजयी भएका छन् ।

गाउँपालिका अध्यक्ष पदमा कांग्रेसका श्रीप्रसाद रोका मगरलाई ३९० ,एमालेका बेगप्रसाद गर्बुजालाई २०९ ,माओवादीका रेशमबहादुर जुग्जालीलाई ३८७ र मंगोलका खमबहादुर रोकालाई १२ मत खसेको छ भने उपाध्यक्षमा कांग्रेसकी पिपला बुढालाई ३९८,एमालेकी लक्ष्मीदेबी घर्ति पुनलाई २३६, माओवादीकी गौरी सेन्चुरीलाई ३६१ र मंगोलकी धनदेबी बुढालाई ७ मत खसेको छ । वडा नम्बर ४ मा एक हजार ५० मत खसेको थियो ।

You can share this post!

अन्नपूर्ण –२ मा नेकपा एमालेको प्यानल भारी मतान्तरले विजयी

रघुगंगा –२ मा वडा अध्यक्षमा अमृत भण्डारी सहित एमालेको प्यानल विजयी

Related posts