मौवाफाटमा नेकपा एमालेको कार्यालय स्थापना

म्याग्दी, । नेकपा एमाले रघुगंगा गाउँपालिका कमिटीले मौवाफाँटमा कार्यालय स्थापना गरेको छ । आईतर गाउँपालिका केन्द्रमा स्थापना भएको पार्टी कार्यालयको उद्घाटन एमाले म्याग्दीका अध्यक्ष हरिकृष्ण श्रेष्ठले गर्नुभएको  हो  । उद्घाट्न कार्यक्रममा अध्यक्ष श्रेष्ठले आगामी स्थानीय तह, प्रदेश र संघ चुनावमा कार्यकर्तासंग नजिक भएर विभिन्न गतिविधि अघि बढाउन सहज हुने बताउनुभयो  ।

 

कार्यक्रममा जिल्ला उपाध्यक्ष देवेन्द्रबहादुर केसी, सचिव बालकृष्ण सुवेदी, प्रदेश सदस्य तर्क केसी, जिल्ला सदस्य खिमबहादुर शाही लगायत कार्यकर्ताको उपस्थित रहेको थियो । गाउँपालिका कमिटि अध्यक्ष दिपक कार्कीको अध्यक्षता, उपाध्यक्ष गमबहादुर पुनको स्वागत र सचिव झलक आचार्यको संचालनमा सम्पन्न भएको थियो

You can share this post!

न्यु वेष्ट प्वाईन्टले जित्यो नमस्ते ट्रेड होटल याक जेसीज कपको उपाधी

सिर्जनशिल पत्रकारिता पुरस्कारबाट पत्रकार गौतम सम्मानित

Related posts