म्याग्दी काँग्रेसको नगर सभापतिमा युवा नेता बिक्रम बोगटीको उम्मेदवारी घोषणा

म्याग्दी, ६ असोज । नेपाली काँग्रेस बेनी नगर कार्यसमितिको सभापति पदमा युवा नेता बिक्रम बोगटीले उम्मेदवारी घोषणा गर्नुभएको छ । बुधवार उम्मेदवार घोषणा कार्यक्रमको आयोजना गरेर बोगटीले आफ्नो समुहका पदाधिकारी सहित उम्मेदवारी घोषणा गर्नुभएका हो ।
बोगटीको समुहका तर्फबाट उपसभापतिमा हरि प्रसाद पौडेल,मानकाजी घिमिरे, सचिवमा ज्ञानेन्द्र कुमार श्रेष्ठ, रणबहादुर शाही, सहसचिवमा शान्ती शर्मा पौडेल र सानीमायाँ कार्कीले उम्मेदवारी घोषणा गर्नुभएको छ ।

नेपाल बिद्यार्थी संघबाट राजनैतिक यात्रा सुरु गर्नुभएका बोगटी प्रखर वक्ता समेत हुनुहून्छ । बेनी नगरपालकाि १ रत्नेचौर निबासी बोगटी २०६५ सालमा नेपाल बिद्यार्थी संघको तर्फबाट म्याग्दी बहुमुखी क्याम्पसको स्ववियू सभापतिको उम्मेदवार हुनुहुन्थ्यो । त्यसपछि बोगटी निरन्तर रुपमा काँग्रेसको राजनितिमा सक्रिय हुनुहुन्छ । पूर्व रेडियोकर्मि बोगटी युवाहरु माझ लोकप्रिय हुनुहुन्छ ।

निष्ठा र इमानको राजनितिलाई जोगाउन आफूले सभापति पदका लागि उम्मेदवारी घोषणा गरेको बोगटीले बताउनुभयो । अग्रजहरुले दिएको जिम्मेवारीलाई इमान्दारिताका साथ पुरा गर्ने बाचा गर्दै बोगटीले कांग्रेसमा मुल्य र मान्यताको राजनितिलाई स्थापित गर्नका लागि पनि आफुलाई भोट गरि जिताउन सम्पुर्ण प्रतिनिधिहरुमा अनुरोध गर्नुभयो ।

घोषणा कार्यक्रममा काँग्रेसका पूर्व सभापति एबँ संबिधानसभा सदस्य रेशम बानीयाँ,नगर सभापति अनोद श्रेष्ठ र हालै मात्र निर्बाचित भएका बेनपाका ९ वटै वडाका वडा सभापतिहरु र क्षेत्रीय प्रतिनिधिहरुको सहभागिता रहको थियो । बोगटीको समुहलाई बानीयाँको समर्थन रहेको छ ।

 

You can share this post!

विश्वामित्र सहकारीको ११ औँ स्थापना दिवस विविध कार्यक्रमका साथ मनाईयो

नेपाल उत्पीडित जातिय मुक्ती समाजको मंगला गाउँपालिका भेला सम्पन्नः अध्यक्षमा मन कुमार किसान चयन

Related posts