नेकपा एमाले गण्डकी अध्यक्षमा म्याग्दीका नवराज शर्मा

नेकपा एमाले गण्डकी अध्यक्षमा नवराज शर्मा चयन भएका छन् । एमालेको केन्द्रीय कमिटीको बैठकले म्याग्दीका शर्मालाई गण्डकी अध्यक्षमा चयन गरेको हो ।

२०५४ सालमा जिविस म्याग्दी सभापति रहेका शर्माले जिल्ला कमिटि म्याग्दीका सदस्य, मुस्ताङ जिल्ला कमिटिका सचिव तथा धौलागिरी अञ्चल कमिटिका सदस्यका रुपमा पार्टीमा क्रियाशिल रहेर काम गरिसक्नुभएको छ । २०५४ मा जिविस सभापति हुनुभएका शर्मा २०७० मा संबिधान सभा सदस्यमा निर्बाचित हुनुभएको थियो ।

यस अघि  नेकपा एमाले गण्डकी प्रदेश कमितिका सदस्य रहनुभएका नेता शर्मा कम्युनिष्ट बिचार र सिद्धान्त प्रति अडिक रहने सच्चा नेताको रुपमा चिनिनुहुन्छ । पार्टीमा लामो समय सम्म विभिन्न भुमिकामा रहेर पुर्ण रुपमा राजनितिमै  लामो समय समर्पित  गर्नुभएको छ

You can share this post!

सिर्जनशिल पत्रकारिता पुरस्कारबाट पत्रकार गौतम सम्मानित

धवलागिरी गाउँपालिकाको गाउँसभा बाट थप बजेट बिनियोजन, संस्था दर्ता बिधेयक पारित

Related posts