सिर्जनशिल पत्रकारिता पुरस्कारबाट पत्रकार गौतम सम्मानित

बागलुङ, २७ मंसिर । म्याग्दीका पत्रकार हरिकृष्ण गौतमलाई सोमबार सिर्जनशील पत्रकारिता पुरस्कार प्रदान गरिएको छ ।आदर्श सञ्चार सहकारी संस्था लिमिटेड १५ औं वार्षिक साधारणसभाका अवसरमा पुरस्कार प्रदान गरिएको हो । आदर्श सञ्चारका सह–सम्पादक पत्रकारद्वय सिर्जना पन्त र सन्तोष क्षत्रीले २०७१ सालमा स्थापना गरेको कोषबाट नगद १० हजार सहित गौतमलाई सम्मान गरिएको हो ।

बागलुङ नगरपालिकाका नगर प्रमुख जनकराज पौडेल र आदर्श सञ्चार सहकारी संस्था लिमिटेड बागलुङका अध्यक्ष हुमाकुमारी जिसीले गौठमलाई प्रदान गर्नुभएको । नेपाल पत्रकार महासंघ म्याग्दी शाखाका उपाध्यक्ष गौतम बेनी साप्ताहिक बेनी अनलाइनका प्रकाशक तथा नागरिक दैनिकका सम्बाददाता हुनुहुन्छ ।

पत्रकारद्वय सिर्जना पन्त र सन्तोष क्षत्रीले प्रगतिशिल विवाह गरेर समाजमा सकरात्मक सन्देश प्रवाह गर्दै आफ्नो विवाह खर्च कटाएर रु। ५० हजार आदर्श सञ्चार सहकारीमा अक्षय कोष स्थापना गर्नुभएको थियो ।

उक्त कोषको ब्याजबाट आउने रकमबाट हरेक वर्ष धौलागिरीका क्रियाशील र सिर्जनशील पत्रकारलाई पुरस्कृत गरिदै आइएको छ । अहिले उक्त कोषको रकम रु। एक लाख पु¥याइएको छ । पुरस्कार ग्रहणपछि पत्रकार गौतमले पत्रकारिता क्षेलाई थप गतिशिलदिन आफूलाई थप उर्जा प्राप्त भएको बताउनुभयो

 

You can share this post!

मौवाफाटमा नेकपा एमालेको कार्यालय स्थापना

नेकपा एमाले गण्डकी अध्यक्षमा म्याग्दीका नवराज शर्मा

Related posts