जीप दुर्घटना हुँदा तीनको मृत्यु, छ घाइते

बेलिना थापा लमजुङ, मङ्सिर २३ गते । लमजुङको मस्र्याङदी गाउँपालिका वडा नं. ८ भुस्मे नजिकै कालिमाटीमा जीप दुर्घटना हुँदा तीन जनाको मृत्यु भएको छ । छ जना घाइते भएका छन् ।

मस्र्याङदी गाउँपालिका वडा नं। ९ सिम्पानीबाट वडा नम्बर ८ भुस्मे माथि पिसहिल स्टेशनतर्फ जाँदै गरेको ग १ ज ६३१७ नम्बरको बोलेरो जिप बिहीबार विहान साँढे १० बजेतिर दुर्घटना भएको हो । गणेश माध्यमिक विद्यालय सिम्पानीका शिक्षक र विद्यार्थी बोकेर गएको जिप सडकबाट डेढसय मिटर तल खसेको ट्राफिक प्रमुख प्रहरी नायव निरीक्षक विष्णुबहादुर नेपालीले बताउनुभयो । उहाँका अनुसार तीन जनाको घटनास्थलमा मृत्यु भएपनि पहिचान हुँन बाँकी छ ।

मृत्यु हुनेमा शिक्षक र विद्यार्थी छन् । जिपले च्यापिएको अवस्थाको शव निकाल्ने काम भइरहेको छ । घाइते छ जनालाई स्थानीय, प्रहरीले उद्दार गरी उपचारका लागि जिल्ला अस्पताल लमजुङ पठाइएको छ । घटनाको थप विवरण आउन बाँकी रहेको प्रहरीले जनाएको छ । जिपमा कति जना थियो भन्ने एकिन हुन सकेको छैन।

You can share this post!

अब बिरामी होइन, चिकित्सक पठाउँछ कर्णाली

अर्जमका भिम बहादुर श्रेष्ठको एक महिना पछि शव भटियो

Related posts