अनेरास्ववियू म्याग्दीद्धारा कोभिड नियन्त्रणका लागि जनचेतनामुलक कार्यक्रम

जनस्वाथ्यका मापडण्ड पालना गरौं, कोभिड–१९ रोगबाट बचौं भन्ने नाराका साथ नेकपा निकट विद्यार्थिहरुको भातृ संगठन अनेरास्ववियू म्याग्दीद्धारा बेनी बजारमा कोभिड १९ विरुद्ध जनचेतनामुलक कार्यक्रम सञ्चालन भएको छ ।

जिल्लामा पछिल्लो समय कोभिड–१९ ले माहामारीको रुप लिन थालेपछि जनचेतनामुलक कार्यक्रम सञ्चालन गरीएको बेनी नगरपालिका म्याग्दीका नगर संयोजक तथा अनेरास्ववियू म्याग्दीका सचिवालय सदस्य धनबहादुर रोका मगरले बताउनु भयो ।


यस भन्दा अगाडि भएको लकडाउनको बेलामा पनि अनेरास्ववियू म्याग्दी मार्फत म्याग्दी बहुमुखि क्याम्पस लगाएत बजार क्षेत्रमा माक्स सेनिटाइजर र पम्पेल बनाएर जनचेताना मुलका कार्यक्रमहरु सञ्चालन गरीएको थियो र अहिले पनि कोरोना म्याग्दीमा समुदाय स्तरमा नै फैलिएका कारण जनचेतनामुलका कार्यक्रम सञ्चालन गरीएको रोकाले बताउनु भयो ।


अनेरास्ववियू म्याग्दीका सह–संयोजक रेशम केसीको नेतृत्वमा सम्पन्न उक्त कार्याक्रममा अनेरास्ववियू म्याग्दीका सदस्यहरुको सहभागीता रहेको थियो । बेनी बजारमा माक्स तथा सेनीटाइटर वितरण गरेर सन्देश मुलक खालको सचेतनामुल कार्यक्रम गरीएको हो । जिल्ला प्रशाशन कार्यालय म्याग्दी अगाडि बाट शुरु भएको उक्त सचेतना मुलक कार्यक्रम बेनी बजारको कालिपुल क्षेत्र सम्म पुगेर सम्पन्न गरीएको थियो ।

You can share this post!

म्याग्दीका विद्यालयहरुले शुरुगरे ११ कक्षाको आंशिक तथा ग्रेड वृद्धि र नियमित परिक्षा संञ्चालन

प्रचण्डले प्रधानमन्त्रीलाई छिर्के लगाउँदा पार्टी अप्ठ्यारो अवस्थामा

Related posts