गण्डकी प्रदेश सुनचाँदी ब्यवसायी महासंघको उपसभापतिमा म्याग्दीका विश्वकर्माको उम्मेदवारी

सुनचाँदी व्यवसायी महासंघ गण्डकी प्रदेशको असोज १२ गते हुन गएको अधिवेशनमा म्याग्दीका सफल ब्यवसायी जिवनकुमार विश्वकर्माले उपसभापति पदको उम्मेदवारी दिनुभएको छ । चनद्रकिशोर गौतमको प्यानल बाट विश्वकर्माले उपसभापति पदको उम्मेदवारी दिनुभएको हो । विश्वकर्माको वेनी बजारको न्युरोडमा सुनचाँदी दुकान रहेको छ ।


यस भन्दा अगाडि नेपाल सुनचाँदि व्यवसायी संघ म्याग्दीका अध्यक्ष भैसक्नुभएका विश्वकर्मा म्याग्दी उघोग वाणिज्य संघ म्याग्दीका निर्वतमान अध्यक्ष समेत हुनुहुन्छ । सामाजिक कार्यमा सकृय विश्वकर्मा हाल जिल्ला आयुवेद स्वाथ्य केन्द्र म्याग्दीको अध्यक्ष समेत हुनुहुन्छ । उहाँले सुनचाँदि व्यवसायि हरुको समस्या समाधान गर्न, सुनचाँदीमा शुद्धता ल्याउन, अब्यवस्थित सुन पसलहरुको ब्यवस्थापन गर्न आफ्नो उम्मेदवारी रहेको बताउनु भयो ।

You can share this post!

आफन्तको सम्झनामा आरवाङ रहेको जनबिकास आधारभूत विद्यालयमा अक्षयकोष स्थपना

जन्मे लाहुरेको जिल्ला, हुर्के पनि, कहिल्यै बिदेश जानुपर्छ भन्ने सोचाइ आएन जेसीजको राष्ट्रिय अध्यक्ष भएपछि मात्र उनले पासपोर्ट बनाए

Related posts
error: Content is protected !!